Adaptil Obroża feromonowa dla dużych psów - 70 cm

Producent: CEVA Sante Animale
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 48h
szt.
95,00 zł

D. A. P. Adaptil (Medium & Large Dogs) Obroża uspokajająca dla średnich i dużych psów z feromonami bezpieczeństwa, 70cm

Feromony uspokajające są naturalnie uwalniane przez karmiące suki.
Feromony te uspokajają szczenięta, poprzez zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i dodanie otuchy w sytuacji nowych doświadczeń i nieznanego środowiska.
Badania dowiodły, iż syntetyczne analogi psich feromonów uspokajających (D.A.P.®)pomagają nie tylko szczeniętom, ale posiadają kojący wpływ także na dorosłe psy.
ADAPTILTM zawiera D.A.P.® i z tego powodu jest zalecany do stosowania w celu zapobiegania i redukcji zachowań związanych ze stresem u szczeniąt i dorosłych psów.
Dowiedziono także, że ADAPTIL sprawia, iż szczenięta i dorosłe psy lepiej reagują na terapię behawioralną oraz szkolenie.
Skuteczność ADAPTIL została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych publikowanych w renomowanych pismach naukowych oraz prezentowanych na międzynarodowych konferencjach (pod nazwą D.A.P.® do 2011).

ADAPTIL® Obroża pomaga kontrolować stres i zapobiegać jego występowaniu u szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak:
głośne dźwięki,
ruch uliczny,
burze,
podczas transportu czy zmiany otoczenia
przy przeprowadzkach czy też wyjazdu na wakacje.
Udowodniono, iż ADAPTIL Obroża uspokajająca pomaga w promowaniu nauki u szczeniąt i psów oraz ułatwia adaptację do nowoczesnego stylu życia.
Z tego względu ADAPTIL Obroża uspokajająca dla psa stanowi pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym związanym ze stresem, jakie mogą wystąpić u dorosłych zwierząt.
Stosowanie łączne obroży ADAPTIL z dyfuzorem feromonów ADAPTIL lub sprayem ADAPTIL, może zapewnić osiągnięcie optymalnych rezultatów w przypadku psów wykazujących wiele lęków.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z lekarzem weterynarii lub behawiorystą.
Nie zaleca się stosowania obroży ADAPTIL w przypadku hiperaktywności i agresji.

Obroża ADAPTIL działa do 4 tygodni.
DŁUGOŚĆ 70cm.
Nie należy zdejmować psu obroży, chyba, że na czas kąpieli.

Cechy produktu:
D.A.P. pomaga hamować lub chronić przed stanem niepokoju i niepewności wyrażonych następującymi objawami u szczeniąt i psów dorosłych:
*niszczenie przedmiotów
*brudzenie w domu
*wycie, szczekanie
*nadmierne lizanie się
D.A.P.- dodaje psu otuchy w następujących sytuacjach, które mogą go niepokoić :sztuczne ognie, wizyty u lekarza weterynarii, goście, nowe nieprzewidywalne sytuacje,
D.A.P Pomaga odnaleźć się w nowym otoczeniu , jak: nowy dom , nowy właściciel, przeprowadzka