ZiwiPeak Daily Dog - suszona powietrzem karma z jagnięciną - 1 kg

Producent: ZiwiPeak
Waga: 1 kg
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 1-3 dni robocze
szt.
95,00 zł

Najwyższe oceny w światowych rankigach karm!!! Słynna nowozelandzka hipoalergiczna karma. 90% mięsa, aż 95% przyswajalności! Prawdziwa jagnięcina - delikatne mięso jagniąt, a nie owiec! Suszona powietrzem, nie przetwarzana termicznie, 100% naturalna, 100% ekologiczna, składniki najwyższej klasy spożywczej dla człowieka. Bez zbóż. Dla psów w każdym wieku.

  • Rodzaj karmy: sucha
  • Klasa karmy: Ultra Premium
  • Typ karmy: bezzbożowa
  • Wiek zwierzęcia: dowolny
  • Wielkość rasy: dowolna
  • Kraj produkcji: Nowa Zelandia
  • Strona producenta: http://ziwipeak.com/

 

 

  • Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM

Międzynarodowy ranking karm:5*/5* www.dogfoodadvisor.com

 Dzięki 100% naturalnemu składowi, zawartości słynnej nowozelandzkiej jagnięciny (90%) - doskonałego, odżywczego i hipoalergicznego źródła wysokiej jakości białka, cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości  zdrowotne. ‘Daily Dog’ z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój pies pokocha jej smak!

Biologicznie właściwa, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokomięsne  karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa.

 

Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii
Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień
Utrzymanie prawidłowej masy ciała
Zdrowa skóra i lśniąca sierść
Zdrowe zęby i dziąsła
Zdrowe stawy
Codzienna energia i witalność  

 
 

w 100% NATURALNA- stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii

95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.

90% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków.

3% ZIELONYCH MAŁŻY NOWOZELANDZKICH. Słynne zielone małże nowozelandzkie są najlepszym z dostępnych naturalnych źródeł glukozaminy i chondroityny chroniących stawy.

PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA -  zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.

NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze.

BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby)  i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika z faktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji  artykułów przeznaczonych dla ludzi.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają  naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka zwierzęcego w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko zwierzęce jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów (pochodzących z ciężkostrawnych, wysokoglikemicznych zbóż: np. kukurydza, pszenica), które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.

Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Wszystkie składniki ekologicznie czyste, klasy "human grade", żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

 

 

SKŁAD:
(zawartość mięsa min. 56%, podroby min. 34%): jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina - płuca, jagnięcina- żołądki, jagnięcina-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone, lecytyna, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka, witaminy (suplement wit. D3, suplement wit.E, monoazotan tiaminy, ryboflawina, d-pantotenian wapnia, kwas foliowy, wit. B12, hydrochlorek tiaminy), minerały (chelat aminokwasowy żelaza, chelat aminokwasowy miedzi, chelat aminokwasowy manganu, chelat aminokwasowy cynku, drożdże selenowe, wodorowęglan potasu, węglan wapnia). Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

ANALIZA GWARANTOWANA
białko min. 33 %
tłuszcz min. 27 %
błonnik max. 1,5 %
wilgotność max. 15 %
popiół max. 8 %
     
     
TYPOWA ANALIZA
białko surowe 35 %
tłuszcz surowy 34 %
błonnik 1 %
wilgotność 13 %
popiół 7 %
węglowodany 10 %
kalorie 4860 kcal/kg
glukosamina 1910 mg/kg
chondroityna 906 mg/kg
     
MINERAŁY
wapno 1.9 %
fosfor 1.17 %
potas 0.75 %
sód 0.31 %
chlorki 0.51 %
magnez 0.09 %
żelazo 186 mg/kg
miedź 46.9 mg/kg
mangan 53.2 mg/kg
cynk 170 mg/kg
jod 11 mg/kg
selen 0.29 mg/kg
molibden 0.33 mg/kg
     
WITAMINY
wit.A 64700 IU/kg
wit.D 676 IU/kg
wit. E 218 IU/kg
wit. B1 (tiamina) 2.46 mg/kg
wit.B2 (ryboflawina) 30.2 mg/kg
wit. B5 (kwas pantolenowy) 27.7 mg/kg
wit.B3 (niacyna) 93.6 mg/kg
wit. B6 (pirydoksyna) 2.65 mg/kg
wit. B9 (kwas foliowy) 0.813 mg/kg
wit.B7 (biotyna) 0.17 mg/kg
wit. B12 0.185 mg/kg
cholina 3370 mg/kg
     
Aminokwasy
arginina 2.11 %
histydyna 1.017 %
izoleucyna 1.07 %
leucyna 2.42 %
lizyna 1.818 %
metionina 0.567 %
fenyloalanina 1.24 %
treonina 1.36 %
tryptofan 0.33 %
walina 1.52 %
cysteina 0.25 %
tyrozyna 0.85 %
tauryna 0.21 %
kwas asparaginowy 2.89 %
seryna 1.35 %
kwas glutaminowy 4.57 %
prolina 1.98 %
glicyna 2.88 %
alanina 2.3 %
     
Kwasy tłuszczowe
Omega-3 3.2 %
EPA 0.30 %
DHA 0.25 %
ALA 2.2 %
Omega-6 8.7 %
kwas linolowy 8.1 %
kwas arachidonowy 0.1 %
kwas oleinowy 34.8 %


DAWKOWANIE:

Szczenięta / Suki ciężarne lub karmiące:
W przypadku suk ciężarnych i karmiących oraz do momentu ukończenia przez szczenięta 1 roku życia należy podawać w przybliżeniu podwójną wskazaną dzienną ilość karmy, podzieloną na 2-3 posiłki w ciągu dnia.
Początkowo szczeniętom należy podawać mokrą karmę ZiwiPeak. Od momentu ukończenia przez nie 8 tygodni życia można już stopniowo dodawać karmę suchą.
W każdym przypadku należy trzymać się schematu żywienia, kontrolować masę ciała zwierzęcia i dostosowywać do niej ilość podawanej karmy.

Przestawianie Psa na karmę ZiwiPeak:
W przypadku przestawiania psa na karmy ZiwiPeak, istotne jest stopniowe wprowadzanie nowego pożywienia przez okres 5 dni.
Należy zwrócić uwagę na to, by nie przekarmiać zwierzęcia.

Zalecany schemat żywienia karmą ZiwiPeak został przetestowany i posiada pozytywną opinię ekspertów ds. żywienia zwierząt.

Wewnątrz każdego opakowania znajduje się miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak. Do opakowań typu "trial" miarka dołączona jest osobno.