Drzwiczki dla małych psów i kotów Staywell Manual Deluxe drewnopodobne

Producent: Staywell
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7 dni roboczych
szt.
219,90 zł

Drzwiczki o realistycznie wykonanej oprawie, która wygląda jak drewniana ! Drzwiczki dzięki swojemu urokowi staną się ozdobą drzwi. Przejście dla psów i kotów posiada cztery opcje pracy, które zmienić można  w każdej chwili. Sam decydujesz czy drzwi dla kota będą otwarte w obie strony, tylko jako powrót lub wyjście czy będą zamknięte całkowicie. Model Staywell Manual Deluxe to wysoka jakość wykonania i szeroka możliwość zastosowania tych drzwiczek.

Drzwiczki przeznaczone są dla pupila, który waży nie więcej niż 7 kg.

Kontur klapki wyposażony jest w silny magnes, który dobrze domyka drzwiczki. Dzięki temu nawet przeciąg nie otworzy drzwiczek. Tego typu klapka do drzwi dla kotów i psów otwiera i zamyka się bardzo cicho, nie skrzypi, gdyż wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Drzwiczki mogą być montowane w drzwiach drewnianych, metalowych, PCV oraz w oknach, a nawet w ścianach.

Przejście Manual Deluxe marki Staywell jest dwustronne. W komplecie znajduje się ramka z klapką do zamontowania po zewnętrznej stronie drzwi oraz dodatkowa ramka do zamontowania po wewnętrznej stronie drzwi.

Drzwi tego typu mają 4 opcje otwierania, które pozwalają na to by:

  • otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wyjść
  • otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wejść
  • otwierać się w obie strony
  • być całkowicie zamknięte


Zestaw zawiera także instrukcję montażu.

Wymiary:

Całkowity rozmiar drzwiczek wraz z oprawą:

- szerokość 252 mm
- wysokość 241 mm

Rozmiar otworu do montażu klapki:

- szerokość 175 mm
- wysokość  168 mmDzięki drzwiczkom Twój kot zawsze może mieć dostęp do kuwety w łazience. Zobacz film prezentujący montaż drzwiczek: