Drzwiczki dla małych psów i kotów Staywell Manual z tunelem

Producent: Staywell
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7 dni roboczych
szt.
159,90 zł

Manualne drzwiczki z tunelem amerykańskiej marki Staywell to doskonały produkt do grubych drzwi i ścian. Do zestawu dołączony jest tunel, więc gdy przy wycinaniu otworu zostaną nam ostre krawędzie, nie będziemy musieli obawiać się, że kot lub pies się zrani. Tunel idealnie wyścieli brzegi otworu.

Drzwi przeznaczone są dla pupila, który waży nie więcej niż 7 kg. 


Oprawa drzwiczek wykonana jest z białego tworzywa sztucznego. Kontur klapki wyposażony jest w magnes, który szczelnie zamyka drzwiczki. Dzięki temu nawet silne podmuchy wiatru nie otworzą drzwiczek.

Większość tego typu drzwiczek wyposażona jest wyłącznie w mały, krótki magnes, który nie zapewnia szczelnego zamknięcia przy silniejszych podmuchach wiatru. W tym modelu cała krawędź klapki wyposażona jest w magnes, co zapewnia optymalne i szczelne zamknięcie.

Drzwi Manual Tunnel są dwustronne. Oznacza to, że komplet zawiera dwie ramki: jedną do zamontowania po zewnętrznej części drzwi oraz drugą do zamontowania po wewnętrznej części drzwi frontowych.

Drzwiczki odporne są na warunki atmosferyczne. Pracują one bardzo cicho, zarówno podczas otwierania czy zamykania. Ten model drzwiczek może być montowany w drzwiach drewnianych, metalowych oraz PCV. Dodatkowym atutem jest to, że wytrzymała konstrukcja pozwala nawet na montaż w szybie okna oraz w murowanej ścianie. Drzwi dla kota odporne są na warunki atmosferyczne.

Drzwi tego typu posiadają cztery różne ustawienia:

  • mogą otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wyjść
  • mogą otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wejść
  • mogą otwierać się w obie strony
  • mogą być całkowicie zamknięte


Zestaw zawiera także instrukcję montażu.

Wymiary:

Całkowity rozmiar drzwiczek wraz z oprawą:

- szerokość: 224 mm
- wysokość: 224 mm 

Rozmiar otworu do montażu klapki:

- szerokość 169 mm
- wysokość 169 mmDzięki drzwiczkom Twój kot zawsze może mieć dostęp do kuwety w łazience. Zobacz film prezentujący montaż drzwiczek: