O nas


AleZwierz.pl to nowoczesny internetowy sklep zoologiczny, stawiający przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi zamówień oraz jak najlepsze ceny sprzedawanych produktów. 

Sklep powstał z miłości do zwierząt. Co to znaczy? Sami jesteśmy właścicielami zwierząt domowych, rozumiemy ich potrzeby, chcemy dla nich jak najlepiej, dlatego w naszej ofercie znajdują się sprawdzone i najlepsze produkty dla Twojego Zwierzaka!

Kupując u nas możesz czuć się bezpiecznie, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo realizacji zamówienia, jakość kupowanych produktów jak i obsługę ew. reklamacji lub zwrotów.

Producenci artykułów zoologicznych z którymi ściśle współpracujemy:

Royal Canin, Aquael, 1st Choice, ProNature, Prince, Princess, Acana, Orijen, PatentoPet, Purr&Simple, Evanger’s, Bosch, Sanabelle, Taste of The Wild, NutraGold, Farmina Pet Foods, Zooleszcz.

W naszej ofercie znajdziesz również oferty takich marek jak:

Purina, Brit, Josera, Vitapol, Tetra, Happy Dog, Happy Cat, Lolopets, IMAC, Flexi, Trixie, Beaphar, Whiskas i wiele wiele innych.


Mamy nadzieję że czas spędzony na naszej stronie będzie dla Państwa przyjemnością. Jesteśmy  otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz propozycje - zapraszamy do kontaktu i zakupów.Z pozdrowieniami!

Załoga AleZwierz.pl